Copyright © 2025 YOUMANworks | Alle rechten voorbehouden |
Ontwikkeld door: Brandmates
The real deal
Neem de leiding in een internationaal machinebouwkundig project voor de voedselverwerkende Industrie
Werk mee aan baanbrekende innovaties en verduurzaming in een wereldwijd netwerk
Bijdragen vanuit je rol als interim Project Manager met impact op een project tot €15 miljoen
Jij als Interim Project Manager
Jij hebt al een paar stappen in je carrière gemaakt en met jouw ervaring kan je direct bijdragen aan projecten bij een internationale organisatie die voorop loopt in machinebouw in de voedselverwerkende Industrie. En dat is precies wat hier gezocht wordt; je krijgt de kans om die ervaring in te zetten voor een project met de omvang van zo’n €15 miljoen. Het is uitdagend en er wordt tastbare impact, van innovaties tot verduurzaming in een industrie geleverd die in de frontlinie staat van verandering.
Je bent van begin tot eind verantwoordelijk voor het succes van jouw project. Je coördineert de uitvoering, werkt samen met collega’s uit diverse afdelingen zoals engineering en productie, en zorgt ervoor dat alles op rolletjes loopt, van het begeleiden van de bouw tot de oplevering. Tijdens dit proces ben jij het aanspreekpunt voor de klant en weet je hen te overtuigen met sterke communicatie en technische kennis.
Het mooiste? Je krijgt de kans om internationaal te reizen voor implementaties en klantcontact, wat zorgt voor dat beetje extra avontuur. Reizen zijn niet heel frequent en altijd doordeweeks.
“Elke dag is anders. Je werkt aan projecten die wereldwijd impact hebben. Je ziet ze van idee tot realiteit groeien.” – Project Manager in het team
Concreet
Projectomvang: Je beheert een project tot €15 miljoen
Werkmethoden: Je maakt gebruik van verschillende tools om projecten succesvol te coördineren
Reizen: Je bent bereid om – indien nodig – internationaal te reizen voor implementaties en klantbezoeken. Dit is niet frequent en altijd gepland
Kwaliteit en coördinatie: Je voert tussentijdse reviews uit en bent aanwezig bij FAT en SAT tests
Dit wereldwijde bedrijf staat bekend om zijn innovatieve oplossingen in de voedselverwerkende technologie. Ze opereren in meer dan 25 landen en bieden hun klanten alles van fastfoodketens tot industriële keukens met vooruitstrevende technologie die inspeelt op de laatste trends.
De cultuur is internationaal en samenwerkingsgericht. Je werkt met een toegewijd team dat van ontwerp tot installatie en service alles in eigen handen heeft. Je maakt deel uit van een samenwerking waarin iedereen ertoe doet.
Verder biedt dit bedrijf jou
Tarief van €80 tot €100 afhankelijk van jouw kennis en ervaring
Ruime mogelijkheden om met jouw ervaring bij te dragen in een belangrijk project
Een ondersteunend team en collega’s en een manager die je ruimte geeft om initiatief te nemen
Een werkomgeving waar iedereen ertoe doet
Je hebt een technische opleiding, bij voorkeur Hbo Werktuigbouwkunde of gelijkwaardig
Je hebt ruime ervaring als Project Manager in een vergelijkbare rol
Je hebt sterke communicatieve vaardigheden in het Nederland en Engels, zowel mondeling als schriftelijk
Je bent bereid om internationaal te reizen wanneer nodig
Je hebt een praktische en oplossingsgerichte aanpak
Als interimmer kan het prettig zijn om gedachten te wisselen over de marktontwikkelingen, de kansen en bedreigingen en het ook te hebben over jouw behoeften, wensen, kwaliteiten, talenten, interesses, drijfveren en ambities. Zo kunnen we met je meedenken over wat mooie en passende projecten voor je zijn. Het doel is om een project te vinden die echt goed bij jou past.
Samen kijken we naar de mogelijkheden die aansluiten bij jouw ambities. Welke projecten zijn er of kunnen we je voor de toekomst voor benaderen? Wat past echt bij jou en ben je van toegevoegde waarde bij de opdrachtgever, is dat specifieke kennis of capaciteit, of beide?
Als jij je erin goed kunt vinden gaan we je voorstellen bij de opdrachtgever en maken we vooraf heldere afspraken over de voorwaarden.
Indien de opdrachtgever een mogelijkheid ziet dan zullen zij je uitnodigen voor een gesprek. We bereiden het voor met elkaar zodat je goed beslagen ten ijs komt.
Soms zijn er meer gesprekken nodig om jou echt te leren kennen én niet onbelangrijk is dat jij ook een goed beeld krijgt. Ook in dit proces zullen we met je meedenken en waar nodig adviseren.
Gefeliciteerd, je mag gaan werken aan een nieuw project! Er wordt een startdatum bepaald en we maken met elkaar een overeenkomst waarin de afspraken helder staan omschreven en het voldoet aan de wettelijke voorwaarden.
Dit betekent niet dat we je daarna uit het oog verliezen. We houden contact, evalueren periodiek en kijken met elkaar of alles naar wens loopt. Ook kunnen we bepalen of er meerwerk is of we voor je kunnen gaan uitkijken naar een nieuw project.
"*" geeft vereiste velden aan
De Entree 201, 1101 HG Amsterdam